post-title Koupaliště Flošna by chtěla otevřít ke konci května

Koupaliště Flošna by chtěla otevřít ke konci května

Koupaliště Flošna by chtěla otevřít ke konci května

Koupaliště Flošna by chtěla otevřít ke konci května

Koupaliště na Flošně v Hradci Králové předběžně počítá se zahájením sezony 31. května, ale otevření koupališť se bude odvíjet od pokynů vlády.

Předpokládaná otevírací doba ve všední dny bude od 6 do 19 hodin, v sobotu, neděli a ve svátek by mělo být otevřeno od 9 do 19 hodin. K prodloužení otevírací doby do 20 hodin dojde až podle dalšího vývoje počasí. Plavecký bazén bude vyhříván na teplotu 26 až 28 °C.

Ceny vstupného zůstávají ve stejné výši jako v roce 2020. Celodenní základní vstupné pro dospělé bez čipových hodinek bude 150 korun, s čipovými hodinkami 125 korun. Celodenní zvýhodněné vstupné pro děti do 15 let, studenty do 26 let, seniory nad 62 let, držitele ZTP a ZTP/P bude 110 korun, pro majitele čipových hodinek 85 korun. Od 16 hodin je cena vstupného snížena. Hodinové a dvouhodinové vstupné je pouze pro majitele čipových hodinek, pro dospělé je za 49 korun a dvouhodinové za 79 korun. Pro děti od 120 cm do 15 let, studenty do 26 let, seniory nad 62 let, držitele ZTP a ZTP/P je hodinové vstupné 39 korun a dvouhodinové 59 korun. Děti do 120 cm výšky mají vstup zdarma.

Koupaliště Flošna poskytuje návštěvníkům padesátimetrový plavecký bazén, relaxační bazén s divokou řekou a s masážními lehátky, dětský bazén s minitobogany Kobra a dva velké tobogany, z toho jeden dušový, které obtéká líná řeka. Jedním z lákadel je adrenalinová skluzavka Jump. Pro děti je připraven dětský koutek se zastíněním, v němž jsou nejrůznější herní prvky. K aktivnímu pobytu na slunci si můžete užít dva kurty na plážový volejbal, nebo stolní tenis na vrchní terase. Všechny tyto atrakce jsou v ceně vstupného.

Zdroj: hradecky.denik.cz

Načítání…