post-title Znovu otevřené hradecké aquacentrum potěší děti červencovou akcí

Znovu otevřené hradecké aquacentrum potěší děti červencovou akcí

Znovu otevřené hradecké aquacentrum potěší děti červencovou akcí

Znovu otevřené hradecké aquacentrum potěší děti červencovou akcí

1. 7. 2021 se po dlouhé nucené „covidové“ pauze opět otevřelo aquacentrum v Městských lázních, s otevírací dobou ve všedních dnech 10:00 – 21:00 a o víkendech a svátcích 10:00 – 20:00. Sauna a SPA zóna bude po celou dobu prázdnin, tak jako v minulých letech, v letním provozu, otevírat se bude od 11:00 a provoz bude končit společně s aquacentrem. Sauna a SPA zóna bude bez obsluhy, bez možnosti zakoupit si občerstvení, ale vstup do ní bude po celou dobu prázdnin zdarma, bez doplatku. Občerstvit se saunaři mohou v baru u vody.

Návštěvníky aquacentra přivítá nová akce: „Červenec pro děti v aquacentru do 10 let zdarma“. Děti do 10ti let v doprovodu dospělého, od pondělí do čtvrtka, po celý červenec, budou mít vstup zdarma. Zkrátka nepřijdou ale ani v pátek, kdy děti do 15ti let mají vstupné od 14:00 za polovinu.

V provozu budou všechny relaxační bazénky a vířivky, dětský koutek se skluzavkou a nafukovacím hradem a bar s obsluhou. Přístupná bude též venkovní terasa s lehátky a posezení se slunečníky, na své příznivce čekají i solária. Průchod na plavecký bazén 50m bude možný, stejně jako na Slunnou loučku, obojí v časech otevírací doby plaveckého bazénu, tedy 10 – 19 hodin každý den.

Zdroj: www.snhk.cz

Načítání…