Přestaňte se pokoušet zhubnout a konečně doopravdy zhubněte. S Cambridge Weight Plan je to snadné a trvalé, bez jojo efektu. S námi je snadné hubnout.

Program Cambridge Weight Plan není jen dieta, je to ucelený koncept změny životního stylu.

Naši předností je, že v našem programu na hubnutí máme opravdové jídlo, obohacené o minerály a vitamíny. Máme nejlepší přístroj na analýzu těla 770 in Body, který zjistí, jak je na tom vaše tělo dnes a jaké množství tuků, bílkovin, cukrů a živin potřebuje. Základem hubnutí a úspěšné diety je správně nastavení stravovacích návyků a pitného režimu a tím u nás začínáme. Provázíme vás celou dobu, tzn., že máte pravidelné návštěvy a stav vašeho těla hlídáme. Cambridge dieta je proces, takže nejdříve odbouráme tukovou tkáň pomocí našich produktů jako jsou polévky, tyčinky, dezerty, kaše, Smoothie, těstoviny a rýže, koktejly a nápoje. Nastavíme správnou pohybovou aktivitu. Pracujeme také s vaší lymfou, aby vám správně proudila energie a správně pracovalo vaše tělo i mysl. Děláme tedy lymfodrenáž a máme vibrační plošinu. Postupně pak ubíráme naše jídlo a přidáváme normální, ale již tak, aby jste si váhu a optimální stav vašeho těla udrželi dále. Takže je vše bez jojo efektu.

Pracujeme i s lidmi, kteří mají cukrovku a různé potravinové intolerance, např. na laktózu či lepek apod. S námi budete hubnout zdravě. Zdravá výživa je pro nás poslání.

Výhodou je u nás i to, že máme více poboček. Takže můžete kdekoli začít, a pak jinde pokračovat. Najdete nás v Hradci Králové, Pardubicích, Náchodě, Kutné Hoře, Čáslavi, Hlinsku a Chrudimi.

AKCE!

Odměňte sebe a své blízké limitovanou edicí Vánoční tyčinky.

https://www.facebook.com/cwpcz/videos/474474059873019/

 

Adresa

Adresa:

Buzulucká 431/2, 50003 Hradec Králové

GPS:

50.2119045, 15.8373824

Kontaktujte firmu
Naplánovat si trasu

Otevírací doba

Pondělí

dle objednání

Úterý

dle objednání

Středa

dle objednání

Čtvrtek

dle objednání

Pátek

dle objednání

Sobota

zavřeno

Neděle

zavřeno

Napsat recenzi

Odesláním recenze souhlasíte se zpracováním zadaných údajů. Podrobnost zde
captcha-input
Ceny
Prostředí
Personál
Služby
Kvalita
Publikuji ...
Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno
Vyplňte prosím všechny položky
Captcha check failed