post-title Nová sezona za dveřmi. Flošna otevře již tento víkend

Nová sezona za dveřmi. Flošna otevře již tento víkend

Nová sezona za dveřmi. Flošna otevře již tento víkend

Nová sezona za dveřmi. Flošna otevře již tento víkend

Letní koupaliště Flošna v Hradci Králové je připraveno na letošní, již desátou sezonu, kterou zahájí v sobotu 1. června.

Předpokládaná otevírací doba bude zatím od 9 do 19 hodin a při pěkném počasí budou bazény vyhřívány až na 26 °C. Za celodenní vstupné zaplatí dospělí v hlavní sezóně 145 korun, s čipovými hodinkami 119 korun. Celodenní vstupné pro děti, studenty a seniory bude 105 korun. V případě nepříznivého počasí bude zatím letní koupaliště spuštěno v režimu vedlejší sezony bez vyhřívání bazénů za jednotné vstupné 70 korun.

„Příprava koupaliště byla v tomto roce zahájena již v únoru. Vnitřní prostory areálu byly vymalovány, došlo k opravám venkovního dřevěného obložení a byla provedena celková oprava schodů kolem dětského bazénu,“ uvedla ředitelka Správy nemovitostí Hradec Králové Jaroslava Bernhardová.

Otevření koupaliště letos pozdrželo květnové chladné a deštivé počasí. V minulosti již bylo vždy ke konci května v provozu, před šesti lety dokonce zahajovalo sezonu již 26. dubna. Oblíbené ranní plavání v pracovních dnech od 6 hodin bude zahájeno až podle počasí, předpokládá se druhá polovina června.

Zdroj: hradecky.denik.cz

Načítání…