Nové skvělé adrenalinové zážitky to je MINITANK podle vzoru skutečného tanku anglické výroby M10 WOLWERINE, na hradeckém tankodromu v Hradci Králové – Kukleny.

Jedinečná celoroční zábava. Minitank je skvělá adrenalinová zábava pro každého, kdo se chce stát alespoň chvíli řidičem tanku – TANKISTOU.

Minitank je vyroben stejným způsobem jako skutečný tank jenom v jednodušším provedení podle vzoru tanku anglické výroby M10 WOLWERINE. Vpřed jej pohání spalovací motor Honda s úplným hydraulickým pohonným systémem s protipožární úpravou stěny motoru pro větší bezpečnost řidiče.

Projede náročnějším terénem od travnatých kopců s 20 stupňovým stoupáním nebo písečnými i blátivými místy, překážkou není v zimě sníh a led.

Pro řízení minitanku nepotřebujete žádný řidičský průkaz a je po krátké instruktáži pověřeným personálem velmi jednoduché a zvládnutelné i pro děti od 8 let.

Tankodrom Hradec Králové – Kukleny
Nový hradecký tankodrom v Hradci Králové – Kukleny je připraven pro vaše adrenalinové zážitky. Velikost tankodromu je přibližně 5 000 metrů čtverečních. Je lehce dostupný pěšky, na kole, autem nebo městskou hromadnou dopravou.

MOŽNOST ZAPŮJČENÍ MINITANKU

Přivezeme vám minitanky na vaší oslavu, firemní akci, teambuildingové aktivity, dětské párty a další společenské akce.

Adresa

Adresa:

Pardubická, 500 04 Hradec Králové

GPS:

50.1960869333, 15.7867885499

Telefon:
Kontaktujte firmu
Naplánovat si trasu

Napsat recenzi

Odesláním recenze souhlasíte se zpracováním zadaných údajů. Podrobnost zde
captcha-input
Ceny
Prostředí
Personál
Služby
Kvalita
Publikuji ...
Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno
Vyplňte prosím všechny položky
Captcha check failed