ZIMNÍ KRÁLOVNA

ZIMNÍ KRÁLOVNA
Baletní pohádkový příběh.

Příběh H. Ch. Andersena, ve kterém Krutá královna očarovala chlapce Kaje pomocí jednoho malého střípku z kouzelného zrcadla a uvěznila ho ve svém světě, kde není místo pro lásku. Pohádka Hanse Christiana Andersena o nepřekonatelné síle přátelství malého chlapce Kaje a dívky Gerdy, které je schopno porazit zlo.

Z CYKLU OPERA A BALET DĚTEM – 9. ROČNÍK

V nastudování DĚTSKÉHO BALETU PRAHA SPOLEČNĚ SE SÓLISTY NÁRODNÍHO DIVADLA PRAHA.

Délka představení: 90 minut, jedna přestávka.

POŘADATEL PROJEKTU – operní pěvkyně Mgr. Emma Hubáčková – EMMA ART AGENCY

ZAKOUPENÍM VSTUPENKY ZA 450,- KČ PŘISPĚJETE NA DOBROU VĚC.

CHARITATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ VE PROSPĚCH HEMATO – ONKOLOGICKÉHO ODDĚLENÍ DĚTSKÉ KLINIKY FAKULTNÍ NEMOCNICE HRADEC KRÁLOVÉ, ODDĚLENÍ VĚTŠÍCH DĚTÍ, 1. patro

ZÁŠTITU NAD PROJEKTEM PŘEVZALI

Prof. MUDr. Jaroslav Malý CSc. SENÁTOR PARLAMENTU ČESKÉ REPUBLIKY

PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D. HEJTMAN KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE

prof. PharmDr. Alexandr Hrabálek, CSc. PRIMÁTOR MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ

Vlastimil Harapaes NEJVÝZNAMNĚJŠÍ ČESKÝ TANEČNÍK, BALETNÍ MISTR A DRŽITEL CENY THÁLIE ZA CELOŽIVOTNÍ MISTROVSTVÍ V OBORU BALET

DĚTI KRESLÍ OBRÁZKY

Každé dítě si může s sebou přinést jeden vlastní obrázek s námětem ZIMNÍ KRÁLOVNA. Na místě bude vytvořena výstava. Technika: libovolná, max. rozměr: formát A1. Na zadní straně: jméno, datum narození, kontakt, potvrzení s podpisem zákonného zástupce dítěte, že můžeme tento obrázek použít pro výstavu a aukci k projektu Malá mořská víla. Vítězné obrázky získají Cenu senátora (návštěva a prohlídka Senátu Parlamentu České republiky), Cenu Českého rozhlasu Hradec Králové ( návštěva Českého rozhlasu Hradec Králové ), Cenu Umělecké agentury EMMA (návštěva kulturní akce dle výběru z nabídky EMMA Art Agency).

VERNISÁŽ A DRAŽBA OBRÁZKŮ

OBRÁZKY DĚTÍ BUDOU PO DOBU PŘEDSTAVENÍ VYSTAVENY VE FOYER FILHARMONIE A POTÉ SE VÝSTAVA PŘESUNE DO PROSTOR ÚŘADU KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE, KDE PROBĚHNE VE STŘEDU 11. 12. 2019 od 16.00 HODIN JEJÍ VERNISÁŽ, SLAVNOSTNÍ KONCERT A DRAŽBA DĚTSKÝCH OBRÁZKŮ VE PROSPĚCH DĚTSKÉ HEMATO-ONKOLOGIE FAKULTNÍ NEMOCNICE HRADEC KRÁLOVÉ. VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI – PODPOŘTE NÁS SVOU ÚČASTÍ NA VERNISÁŽI.

DĚTI SE FOTOGRAFUJÍ SE ZIMNÍ KRALOVNOU A OSTATNÍMI POHÁDKOVÝMI POSTAVAMI

Děti budou mít možnost se vyfotografovat o přestávce ve foyer a po představení přímo na jevišti s vílou a ostatními postavami.

AUTOGRAMIÁDA

Pohádkových postav proběhne po představení.

PRODEJ VSTUPENEK, INFORMACE

www.hkpoint.cz, Emma Art Agency: www.emahubackova.cz, tel. 775 591 537, E-mail: Emma.Emma@seznam.cz; Informační centrum, Eliščino nábřeží, tel.: 495 453 270, Filharmonie Hradec Králové, tel. 495 211 375.

POŘADATELKA PROJEKTU OPERNÍ PĚVKYNĚ MGR. EMMA HUBÁČKOVÁ VELMI DĚKUJE VŠEM PARTNERŮM.

Začátek:

30. 11. 2019 16:00

Konec:

30. 11. 2019 17:30

Poplatky a lístky

Místo konání akce

Adresa:

-

GPS:

-