Z nábřeží až do Superstar – večer Jiřího Řezníčka
Srdečně zveme na hudební večer s Jiřím Řezníčkem. Tento hradecký rodák je mladý nadějný muzikant, který vystupuje na nábřeží, v kavárnách a klubech s covery českých i zahraničních hitů. Můžete od něho znát například akustické verze písní Blinding lights, kterou proslavil The Weeknd, celosvětového hitu Shape of you od Eda Sheerena nebo Marie od našeho předního současného písničkáře Tomáše Kluse.
 
Jirka si také zkusil, jaké to je soutěžit v pěvecké show Česko-Slovensko hledá Superstar, kde slavil nemalé úspěchy, neboť se z tisíců účastníků dostal mezi prvních 40 kandidátů. Zajímá vás, jak se v soutěži dostal tak daleko? Jak vlastně taková soutěž probíhá mimo hledáčky všetečných kamer?
 
Ale to není všechno! Když už bude Jirka v naší kavárně, pohovoří také o svém studijním pobytu v Portugalsku. Zažil kulturní šok? Které jídlo si zde oblíbil? Jak ho oslovilo nostalgické kouzlo této země? Jirka rád zodpoví tyto i další zvídavé dotazy, tak neváhejte a přijďte podpořit mladou muzikantskou krev! Vstupné dobrovolné. Rezervace míst na tel. 736 472 678 nebo na clubcafe.pessoa@ops.cz.

https://www.facebook.com/events/1449758625458307/

Začátek:

20. 5. 2022 18:00

Konec:

20. 5. 2022 20:00

Poplatky a lístky

Zdarma

Místo konání akce

Adresa:

-

GPS:

-