Velká cena Hradce Králové

Na konci prázdnin se bude v centru Hradce Králové konat tradiční silniční závod Velká cena Hradce Králové. Celá akce odstartuje 28. srpna 2022 v 14.00 hodin na Masarykově náměstí. I letos představí v rámci cyklistického hlavního závodu v kategorii muži ELITE a muži HOBBY nejlepší české týmy v čele s domácím týmem Rafkarna IDEA Cycling. Již tradičně se bude v rámci Českéh poháru závodit na koloběžkách a na anglických bromptonech.

Nenechte si ujít tradiční cyklistický závod Velkou cenu Hradce Králové. Tento tradiční závod, který se koná již od roku 1964, nabídne i v letošním roce kromě profesionálního cyklistického závodu i netradiční cyklistické disciplíny spojené s bohatým doprovodným programem.

Celý závod vyvrcholí eliminačním sprintem na 50m, ve kterém se představí i hvězda domácí dráhové cyklistiky Tomáš Bábek! Pro rodiny s dětmi máme také novinku – charitativní závod Závodíme a pomáháme s Foractiv. Po celou dobu akce bude hudební doprovod a poté závěrečný koncert zprostředkovávat skvělá hradecká skupina Electrophonix.

https://www.rafkarna.cz/velka-cena

Začátek:

28. 8. 2022 14:00

Konec:

28. 8. 2022 18:30

Poplatky a lístky

Zdarma

Místo konání akce

Adresa:

-

GPS:

-