Vánoční koncert Emy Hubáčkové

Dovolujeme si vás na poslední adventní neděli pozvat do proskleného sálu Antonína Petrofa na koncert dvou vycházejících hvězd hudební scény zpěvačky Emy Hubáčkové a klavíristy Jana Veselého.

 • Vystupující
  • Ema Hubáčková – zpěv
   • Česká zpěvačka, která se narodila se do hudebně založené rodiny. Vystudovala zpěv u své matky operní pěvkyně Emmy Hubáčkové a účastnila se mistrovských kurzů přední světové mezzosopranistky Evy Randové, pod jejíž péčí vyrostla řada pěvců působících na našich i světových scénách.
    Svou profesionální pěveckou kariéru zahájila na jevišti Teatro de la Zarzuela ve španělském Madridu rolí Antonie v představení La Verbena de la Paloma. Mezi její další aktivity patří koncertní činnost. Vystupuje doma i v zahraničí a věnuje se klasickému i populárnímu žánru.
  • Jan Vesely – piano
   • Český klavírista a skladatel, člen PETROF Art Family. Od sedmi let navštěvuje hudební školu a hru na klavír studuje od roku 2012 pod vedením R. Fričové. Jeho první veřejné vystoupení se uskutečnilo v roce 2005, kdy mu bylo pouhých 8 let a první vlastní celovečerní recitál měl v roce 2012. Spolupracuje mimo jiné se zpěvačkou Celeste Buckingham, s níž natočil videoklip k filmu Láska Na Vlásku. Na začátku roku 2015 napsal svou první studiovou skladbu In Dreams, jeho doposud největším úspěchem je však vydání singlu a videoklipu Better World. Tento videoklip byl představen na mezinárodním festivalu Music China 2015 v Šanghaji. V květnu 2020 vydal debutové album MOOD.
  • https://www.petrofgallery.cz/akce/vanocni-koncert-emy-hubackove/
Začátek:

20. 12. 2020 17:00

Konec:

20. 12. 2020 17:00

Poplatky a lístky

Najdete na stránkách pořadatele

Místo konání akce

Adresa:

-

GPS:

-