Speciální vlak Broumovský poutník: Hradec – Broumov – Hradec
Broumov doputoval coby nejmenší kandidát do finále soutěže o titul Evropské hlavní město kultury a letos v červnu se rozhodne, zda město titul získá nebo připadne Českým Budějovicím. Poutnická cestovní kancelář vypravuje ve spolupráci s festivalem Rock for People speciální vlak z Hradce Králové do Broumova a zpět. Během půldenního výletu expresem Broumovský poutník účastníci zažijí, jak se chystá Evropské hlavní město kultury.
 
Na palubě expresu čeká na poutníky každého věku hudba, divadlo, workshopy nebo mikro-magie. V cílové stanici se bude možné vydat na prohlídku kláštera, vytvořit si svůj poutnický suvenýr, občerstvit se ve stínu klášterní zahrady nebo se svěřit do péče místních průvodců a poznat město jejich pohledem, který z bedekrů vyčíst nejde.
 
Praktické informace:
  • Kapacita omezena.
  • Vlak vyjíždí z Hradce Králové hlavní nádraží v 9:45, zpět z Broumova odjíždí ve 14:30 a vrací se v 16:15 na Hradec Králové hlavní nádraží.
  • Návštěvníci festivalu Rock for People mohou počítat s kyvadlovou dopravou z festivalového areálu na nádraží a po návratu zpět.
  • Broumovský poutník je společným počinem Broumova 2028, festivalu Rock for People, Královéhradeckého kraje a Královéhradecké krajské centrály cestovního ruchu.
Začátek:

10. 6. 2023 9:45

Konec:

10. 6. 2023 16:15

Poplatky a lístky

Zdarma

Místo konání akce

Adresa:

-

GPS:

-