PIRATE SWING BAND GALA
11. ROČNÍK OJEDINĚLÉHO KONCERTNÍHO PROJEKTU PIRATE SWING BANDU JIŘÍHO ŠEVČÍKA NABÍDNE 3 EXKLUZIVNÍ PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNÉHO PROGRAMU SE SPECIÁLNÍM HOSTEM JANKEM LEDECKÝM

Po superúspěšné desetileté sérii koncertů „PIRATE SWING Band Gala“ chystá hudební senzace oceňovaná doma i v zahraničí svá netradiční galapředstavení i letos. Dvacetičlenný big band, jediná kapela v Evropě, specializující se na vlastní swingové aranže rocku a popu, letos nabídne něco zcela ojedinělého. „Představte si Franka Sinatru zpívat Nirvanu“, prohlásil o tělese kytarista legendárních Queen, Brian May. Právě s touto legendou měli čeští „Piráti“ to potěšení spolupracovat hned třikrát, naposled v roce 2018, kdy se dokonce stali jedinou kapelou v historii krom Queen, na jejíž novém CD oficiálně zpívá Freddie Mercury a na kytaru hraje Brian May, to vše pro charitu proti AIDS. Na svém kontě mají 5 CD a DVD, hitparádové úspěchy v Británii, Francii, Holandsku, Rakousku, Argentině, Rusku, Austrálii, Irsku a Japonsku, 9 vyprodaných turné, mezinárodní ocenění trofejí Platinové desky, status nejpopulárnější swingové kapely u nás a spolupráci s prakticky kompletní českou špičkou (K. Gott., J. Suchý, L. Machálková, J. Laufer, J. Zelenková, T. Graves, O. Ruml, I. Pazderková, P. Vondráček, F. Slováček, E. Kočičková, M. Ruppert, O. Brousek, D. Bárta, V. Dyk, J. Korn, 4TET, B. Josef, I. Mládek, J. Molavcová, L. Sobota…). Band je znám svou nevypočitatelností a v rámci jedenáctého ročníku Galakoncertů jako překvapení svým fanouškům připravil opět něco zcela odlišného, ba možná až šokujícího. V exkluzivně napsané a nazkoušené show se totiž spojí s umělcem z přesně opačného pólu hudebního spektra, Jankem Ledeckým. Nedokážete si písničkáře s kytarou představit s dvacetičlenným bigbandem za zády? Jste zvědavi, jaké překvapivé skladby zahraničních velikánů si od Pirátů nechal pouze pro ten večer swingově zaranžovat? Potom budete zírat! Jeden z největších českých hitmakerů, autor čtyř muzikálů a držitel bezpočtu ocenění se vůbec poprvé představí s baterií žesťů za zády, konkrétně žesťů pirátských. Nenechte si to ujít!

 
Neopakovatelný zážitek vás čeká pouze třikrát, představení se poté již nebude reprízovat.
 
Královéhradecký koncert nabídne i možnost zakoupení VIP vstupenek (sezení přímo u pódia – VIP stůl s možností občerstvení + víno).
 
Tedy: zapomeňte na všechno, co jste slyšeli o swingu a připravte se na slavnostní večer, kde je vše jinak a který vás osvěží a pobaví. A tomu věřte ;-)    
Začátek:

25. 11. 2024 19:00

Konec:

25. 11. 2024 20:30

Poplatky a lístky

Zdarma

Místo konání akce

Adresa:

Eliščino nábřeží 375/1, 50003 Hradec Králové

GPS:

50.2154869, 15.8290261