OPEN SKIES FOR HANDICAPPED

Open Skies for Handicapped je akce, kterou každoročně pořádají Letecké služby Hradec Králové, za významné pomoci Města Hradec Králové, Královéhradeckého kraje, Armády České republiky, Centra leteckého výcviku Pardubice a celé řady dalších partnerů a dobrovolníků.

V rámci této akce mají lidé se zdravotním znevýhodněním možnost zažít výjimečné okamžiky v průběhu vyhlídkového letu vojenským letadlem CASA C 295 M, L 410 TURBOLET. Novinkou pro rok 2024 bude vyhlídkový let letadlem AIRBUS A 319CJ. Součástí akce je doprovodný program (vystoupení hudebních kapel, soutěže, akce, atd.).

***
Open Skies for Handicapped je charitativní akce, kterou od roku 2008 pořádají Letecké služby Hradec Králové a.s. Cílem akce je umožnit lidem se zdravotním znevýhodněním zážitek z vyhlídkového letu. Akce je pořádána za finanční podpory Statutárního města Hradec Králové, Královéhradeckého kraje a dalších partnerů. Vyhlídkové lety jsou zabezpečovány Vzdušnými silami Armády České republiky a Centrem leteckého výcviku Pardubice. Součástí akce je bohatý doprovodný program, který je přístupný široké veřejnosti. Vstup na akci a parkování jsou v průběhu akce zdarma. 

***
Akce je zařazena do cyklu Calendarium regina – souboru prestižních a ojedinělých akcí, často národního či mezinárodního významu. Občanům města i návÅ¡těvníkům se tak nabízí možnost navÅ¡tívit kulturní, sportovní a společenské akce rozmanitého charakteru, které probíhají během celého roku ve městě a jeho blízkém okolí. Další akce z cyklu naleznete na https://www.hradeckralove.org/calendarium-regina/d-50466

Začátek:

22. 6. 2024 9:00

Konec:

22. 6. 2024 17:00

Poplatky a lístky

Zdarma

Místo konání akce

Adresa:

-

GPS:

-