Ondřej Gregor Brzobohatý v doprovodu saxofonisty Matouše Kobylky
Zažijte na vlastní kůži příběh romantického klavíru PETROF s doprovodem sametového zvuku saxofonu.
 
Zveme vás na koncert vynikajícího hudebníka, skladatele, textaře a známého herce, Ondřeje Gregora Brzobohatého v doprovodu skvělého safoxonisty Matouše Kobylky. Tato temperamentní dvojice spolu koncertuje již řadu let. Těšit se můžete na repertoár z vlastní tvorby i na celosvětově známé covery.
 
Vystupující
 
Ondřej Gregor Brzobohatý – zpěv, klavír
Matouš Kobylka – saxofon
Program
Večerem zazní vlastní skladby od Ondřeje Gregora Brzobohatého i celosvětově známé písně.
 
Ondřej Gregor Brzobohatý
Výrazná osobnost české kulturní scény, vynikající hudebník, skladatel, textař, aranžér a také herec. Se svou kapelou vystupuje s repertoárem CD Identity a Universum a vlastními aranžemi coververzí světových hitů, kapela byla i součástí úspěšného turné Symphonicum s Epoque Symphonic Orchestra. Často vystupuje jako host Rozhlasového Big Bandu Gustava Broma a dalších významných orchestrů. Jako hudební skladatel se věnuje muzikálu, scénické a filmové hudbě. Je autorem písní pro řadu našich předních interpretů.
 
Matouš Kobylka
Skvělý český saxofonista, který se hudbě věnuje již od předškolního věku. Vystudoval ZUŠ Zbraslav – hra na flétnu a klarinet u Karla Mezery. Pokračoval na konzervatoři Jaroslava Ježka, kde studoval obor tenor a saxofon u Jaroslava Plačka, Štěpána Markoviče a Františka Kopa. Za svůj život spolupracoval s mnoha známými osobnostmi. V současné době vyučuje hru na saxofon, je členem kapely Ondřeje Gregora Brzobohatého a vede vlastní kapelu Joybox.
 
Dress code
Semi Formal
 
Začátek:

23. 11. 2023 19:00

Konec:

23. 11. 2023 20:30

Poplatky a lístky

Zdarma

Místo konání akce

Adresa:

-

GPS:

-