Noční bojovka
Vydejte se po setmění na lesní stezku vyznačenou svíčkami. Setkejte se s největšími hvězdami kultovních hororů a zažijte na vlastní kůži situace, které jste dosud znali pouze z filmů.DOKÁŽETE PŘEŽÍT?

Co na vás čeká?
Dokážete odehnat síly zla, obětovat se pro záchranu ostatních, vymýtit ďábla z posedlé holčičky, tančit s šíleným klaunem, nebo uniknout maskovaným vrahům, které vyvrhlo samotné peklo? Užijte si napětí, akci, boj o přežití, a především spoustu zábavy.
Jak akce probíhá?
Na trasu vás budeme vysílat ve skupinkách, v intervalech 3 – 5 minut. Minimální počet osob ve skupince je 2, maximální 7. Trasa bude vyznačena světélky a její absolvování zabere něco přes 30 minut. Plněním pokynů, které obdržíte na startu, se budete snažit přežít všechny situace, které vás po cestě čekají a uchránit své životy.

REGISTRACE PŘEDEM NUTNÁ
Vaši skupinku zaregistrujte v rezervačním systému, ve kterém si také vyberete čas vašeho startu. Po registraci provedete platbu vstupného dle uvedených instrukcí a obdržíte kód, kterým se prokážete na startu.

VSTUPNÉ
Uvedené ceny jsou za jednu osobu. Cena se liší podle období, ve kterém vstupenku zakoupíte. Platí pravidlo – čím dříve provedete rezervaci, tím levnějí vstupenka bude:
350,- Kč v I. fázi předprodeje, déle než měsíc před akcí
380,- Kč ve II. fázi předprodeje, méně než měsíc před akcí
440,- Kč na osobu v den akce na místě, pokud zbylo volné místo.

MÍSTO STARTU
Bufet u vlka, Hradec Králové
GPS místa: 50.1818772N, 15.8932914E

Účast na vlastní nebezpečí, akce je vhodná pro starší 12 let.


Těšíme se na vás!

Více info o Noční bojovce na www.nocnibojovka.cz

Začátek:

7. 10. 2023 19:00

Konec:

7. 10. 2023 22:00

Poplatky a lístky

Zdarma

Místo konání akce

Adresa:

-

GPS:

-