Nemocniční lékárna FN HK – Den otevřených dveří
Ojedinělou možnost navštívit prostory Nemocniční lékárny Fakultní nemocnice Hradec Králové budou mít ve středu 29. května 2024 zájemci z řad studentů vybraných škol a veřejnosti. Nemocniční lékárna zpřístupní některé prostory hlavní lékárny, která sídlí v budově č. 20.
 
„Chceme studentům i zájemcům z řad veřejnosti představit práci Nemocniční lékárny FN HK, která je největším zařízením svého druhu na východě Čech a v Královéhradeckém kraji je také jedinou lékárnou zajišťující nepřetržitou lékárenskou pohotovostní službu,“ uvedla vedoucí nemocniční lékárny FN HK, PharmDr. Pavlína Pastyříková.
 
Nemocniční lékárna již oslovila několik vybraných středních a vysokých škol s možností dopolední prohlídky prostor lékárny. Případní další zájemci z řad středních a vysokých škol mohou kontaktovat lékárnu s žádostí o prohlídku na e-mail lekarna@fnhk.cz
 
Pro zájemce z řad veřejnosti budou připraveny pracovníky lékárny komentované prohlídky v čase 14:30 až 18:00 hodin, vstup bude možný vchodem pro návštěvy, který bude v den konání akce označen. Příchozí budou mít šanci nahlédnout do zázemí lékárny či seznámit se s vybranými činnostmi lékárny.
 
Nemocniční lékárna FN HK zajišťuje specializovanou péči pro pacienty nemocnice i širokou veřejnost. Výdej léků je zajišťován kromě budovy hlavní lékárny také v Lékárně U Modrého robota v přízemí Pavilonu interních oborů, ve které je zajištěn i nepřetržitý provoz. Nemocnice rovněž připravuje vybudování třetí lékárny, která bude fungovat v budově Pavilonu profesora Bašteckého.
 
Bližší informace o Nemocniční lékárně FN HK včetně informací o aktuálních slevových akcích je možné najít na www.fnhk.cz/lekarna
Začátek:

29. 5. 2024 14:30

Konec:

29. 5. 2024 18:00

Poplatky a lístky

Zdarma

Místo konání akce

Adresa:

-

GPS:

-