MYDY ( rabycad )

Mydy Rabycad jsou nyní jen MYDY! 🙂 Dohromady se dali před sedmi lety a stihli zahrát na prestižních festivalech Glastonbury nebo Sziget, vystoupili v Jižní Koreji, Turecku i Egyptě. Loni zaznamenali famózní úspěch na Festival International de Louisiane v USA a absolvovali první klubové turné po Holandsku, včetně vystoupení v legendárním amsterdamském klubu Melkweg. MYDY, tedy Žofie Dařbujánová, Mikuláš Pejcha, Jan Drábek a Nèro Scartch vloni vydali nové album NUMBERS!

  • NUMBERS znamená závěr jedné éry i začátek nové cesty. Ozvěny poněkud vyšeptaného elektroswingu jsou už nenávratně pryč a MYDY jako žánrový chameleon dovedně balancují mezi elektronickým klubovým soundem, popovými ambicemi, klepajícími na dveře rozhlasových redaktorů a epickým soundtrackem k fantasy thrilleru z dystopického světa, ve kterém si chladné neosobní technologie definitivně ochočily lidstvo.
  • Jejich koncert podtrhne dosud nejpropracovanější show jejich kariéry a tradičně se představí i nový světelný design a nové kostýmy, tentokrát tematicky navázané na album NUMBERS.
  • https://www.facebook.com/events/264138131508649/

 

Začátek:

11. 12. 2020 20:00

Konec:

11. 12. 2020 20:00

Poplatky a lístky

Najdete na stránkách pořadatele

Místo konání akce

Adresa:

-

GPS:

-