MONKEY BUSINESS DOBYTEK NÁDHERNEJ TOUR 2022

Koncert proběhne v rámci 14. ročník projektu ART FOR CHARITY 2022.

Rozhodli jsme se i v této komplikované době uspořádat již 14. ročník projektu ART FOR CHARITY 2022. Nálada ve společnost není příliš optimistická a tak jsme si pro vás připravili několik pozitivních změn. Letošní ročník projektu ART FOR CHARITY se bude konat v krásném industriálních prostředí PETROF HALL a program akce bude veselý a hravý.

Přispěje k tomu nejen koncert kapely MONKEY BUSINESS ale i umělec Ondra Michálek, který do charitativní dražby daruje jeden ze svých krásných obrazů.

DOBYTEK NÁDHERNEJ TOUR 2022 JE TU!
„Počkali jsme si na ten okamžik sice o pár týdnů déle, než jsme doufali, ale světlo na konci tunelu v podobě hudebních setkávání se všemi, kteří o to budou stát, je snad konečně tu: vyrážíme na turné Dobytek nádhernej tour 2022!

Monkey Business
účinkují: Matěj Ruppert – zpěv, Tereza Černochová – zpěv, Roman Holý – klávesy, zpěv, Ondřej Brousek – klávesy, Pavel Mrázek – baskytara, Oldřich Krejčoves – kytara, Martin Houdek – bicí

Kdo je Mio (Ondřej Michálek)
Současný umělec, malíř a výtvarník. Ateliér v Praze.

Začínal jako idea maker a designer. Všechny malby vychází z jasně rozpoznatelného, osobního stylu, který je založen na mnoha letech studií anatomie a uměleckých technik. Výrazná linka pochází vždy z autorovy představivosti a nepodléhá předlohám.

Miovy obrazy jsou v současnosti součástí soukromých sbírek po Evropě. Jsou také pravidelně vystavovány v galeriích a jako součásti společenských událostí. Jeho rukopis bylo možné vidět i jako část vizuálního stylu firem jako Albi, Albatros, Harley Davidson či ŠKODA.

Od 9.11. 2022 do 10.11.2022 si můžete prohlédnout vybrané obrazy Mia v prostorách Petrof Gallery. Charitativní aukce se bude konat od 19.30 hod. u skleničky vína. Od září sledujte naše sociální sítě, kde Vás seznámíme s obrazy Mia, s vybraným dílem, které si budete moc 10.11. vydražit a také zde najdete informaci, komu poputuje celý výtěžek z dražby.

Začátek koncertu : 20.30 hod.
Začátek charitativní dražby : 19.30 hod.
Koncert je na stání.

Začátek:

10. 11. 2022 20:30

Konec:

10. 11. 2022 22:00

Poplatky a lístky

Místo konání akce

Adresa:

-

GPS:

-