Limen Overboard
Druhý ročník punk rockového festivalu Limen Overboard se uskuteční v sobotu 26. 8. 2023 od 13 hod. v centru Hradce Králové.
 
Místem, kde festival zakotví, bude Lodivadlo – Boatheatre na Kavčím plácku. Unikátní stan v podobě lodi otočené dnem vzhůru, bude na plácku doplněn nabídkou stánků s občerstvením a samozřejmě i naším oblečením.

Online předprodej:
  • 1. 5. – 31. 5. 400 Kč
  • 1. 6. – 26. 8. 450 Kč
  • Vstupné na místě v den akce: 500 Kč
Kapely:
 
Straightline (DE) – Tahle energická banda z Mnichova je bezesporu jednou z nejlepších punk rockových kapel současnosti. Můžete se těšit na neuvěřitelně našlápnuté spojení skatepunku, thrash metalu a melodického hardcoru s rychlými riffy a chytlavými refrény. Straightline mají za sebou více než 20 let hraní nejen po celé Evropě. Tak neváhejte a přijďte si užít tuhle neskutečnou show!
 
From Our Hands (SK) – Slovenská punk rocková kapela z Bratislavy, založená v roce 2007 na pozůstatcích skupiny Trans Panama. Jejich tvorba se vyznačuje nadupaným hardcore punkem a zároveň melodičností. Kapela se během své existence představila na mnoha velkých festivalech, včetně Rock for People, kde vystupovala již několikrát. Hráli s kapelami jako The Prodigy, Sum 41 nebo Rise Against. Mají za sebou tři alba – Building Falls (2009), Sinners (2010) a Individuals (2014). Momentálně připravují novou desku, z které pochází zatím jejich poslední singl Invincible z roku 2017.
 
Charlie Bit My Finger (BE) – Pětičlenná punk rocková kapela z Belgie, založená v roce 2011. Jejich hudba vychází z melodického skate punku 90. let. Kapela má za sebou již tři alba, z nichž poslední s názvem „Back and Fourth“ vyšlo v roce 2022. Objevili se už na větších festivalech jako Punk Rock Holiday, Jera On Air nebo Pouzza. Pokud máte rádi chytlavou hudbu v duchu Blink 182 nebo Millencolin, tak určitě nesmíte jejich vystoupení minout!
 
Heel Turn (GB/CZ) – Pětičlenná kapela z Liberce založená původně jako sólo projekt Seanem D. Harperem (Portsmouth, Velká Británie) v roce 2021. Kapela ve svojí hudbě kombinuje řízný punk-rock a hardcore. Heel Turn od roku 2022 odehráli spoustu energických koncertů a pokud jste je ještě neviděli, tak je prostě a jednoduše musíte vidět!
 
Hot Pants – Severočeská čtyřčlenná formace původem z Kadaně. Se svým česky zpívaným pop-punkem brázdí pódia už od roku 2009. Kapela má za sebou tři vydaná alba. Poslední EP s názvem „Six Pack“ spatřilo světlo světa v roce 2019.
 
Blursday – Mladá domácí kapela z Hradce Králové, hrající metalcore. Kapela se těší stále rostoucí popularitě a momentálně se soustředí na dokončení svého prvního EP. Jejich vystoupení na Kavčím plácku by sis určitě neměl nechat ujít.

Změna programu vyhrazena

Začátek:

26. 8. 2023 13:00

Konec:

26. 8. 2023 22:00

Poplatky a lístky

Zdarma

Místo konání akce

Adresa:

-

GPS:

-