Kouzelná školka – Michalovi mazlíčci Dětské představení Michala Nesvadby

Zábavné divadelní představení pro děti s Michalem z Kouzelné školky. Přijďte si hrát, přijďte se bavit a HLAVNĚ SMÁT. Předvánoční tradice pro rodiny s dětmi v ALDISU!

Michal si občas myslí, že už je moc velký na to, aby si hrál s dětmi. Jeho „plyšáci“, největší mazlíčci, ho ale v představení přesvědčí o tom, že z malého kluka ještě nevyrostl a hrát si s nimi může klidně dál.

Michal v Mazlíčcích představuje svoje miláčky ze zvířecí říše. Děti prostřednictvím tohoto představení cestují v prostoru i čase. Během představení se s Michalem přenesou na klidné a prosluněné místo v pralese v Africe, kde potkají představitele těch nejvyšších, nejodvážnějších i nejroztomilejších exotických zvířecích přátel. Pak už ale rychle zase zpátky v čase do Michalova dětství a jeho dětského pokojíčku, kde na něj čekají další jeho oblíbení plyšáci … a hlavně spousta vzpomínek do kterých se vrátí spolu s dětmi v sále… Nemůže chybět zábava, soutěže ani překvapení …? Víte, koho má Michal opravdu moc rád, je jeho Miláček a vy ho dobře znáte? Napovíme Vám, že má žlutou barvu, těšíte se…?

V představení uvidí děti skutečné hračky, své oblíbené plyšáky, do kterých se zamilují nejen ony, ale také jejich rodiče.

Přijďte si hrát! Přijďte se bavit a smát!

Akce jsou vhodné pro děti od 3 let, všechny akce trvají hodinu a nemají přestávku!

Dítě do 6 let musí mít v sále doprovod a nemůže být v sále samo!

Děti do 2 let v době konání představení v příp. dvou platících můžou být zdarma bez nároku na sedačku na klíně rodičů.

Dítě do 2 let s jedním platícím musí mít své místo a vstupenku, děti od 3 let musí mít svou vstupenku vždy!

Vozíčkář s průkazem ZTP/P + doprovod mají jednu vstupenku dohromady (v sekci vozíčkář) vozíčkář s doprovodem může využít sezení na blkoně nebo pod pódiem.

Vstupenky lze zakoupit v hradeckých infocentrech nebo formou eVstupenky.

Začátek:

13. 12. 2020 15:00

Konec:

13. 12. 2020 16:00

Poplatky a lístky

Místo konání akce

Adresa:

Eliščino nábřeží 375/1, 50003 Hradec Králové

GPS:

50.2154869, 15.8290261