Fashion show Ateliéru PONER

Autorská módní přehlídka populárního a uznávaného dua PONER bude k vidění exkluzivně v Hradci Králové, v moderním prostředí PETROF Gallery. Za značkou PONER stojí sourozenci Nikol a Jakub, kteří propadli módě a vybudovali si svou módní značku. Najdete velmi málo prestižních společenských akcí, na kterých se neobjeví někdo v šatech s rukopisem značky PONER. Historie jejich činnosti je překvapivě krátká, ale nesmírně dynamická. V letošním roce oslaví Ateliér PONER již 10 let své existence.

Na jejich tvorbě se projevuje vztah k tradičnímu řemeslu – potrpí si na ruční zdobení výšivkami, krajkou, korálky i kamínky. Důraz je kladen na výběr nejkvalitnějších látek, zejména hedvábí a krajek. Jejich návrhy jsou určeny nejen pro českou klientelu, ale svou značku si tito mladí sourozenci budují také v zahraničí.

Seznam slavných, které tato sourozenecká dvojice neoblékla by byl podstatně kratší než ten, koho oblékla či obléká pravidelně -Dagmar Havlová, Lucie Bílá, Marek Ztracený, Alena Mihulová, Taťána Kuchařová a mnoho dalších.

Pořadatelem je Agentura Butterfly s.r.o.

Začátek:

14. 11. 2024 19:00

Konec:

14. 11. 2024 20:30

Poplatky a lístky

Místo konání akce

Adresa:

-

GPS:

-