6 NaChodníku – NAHRANÍ
NáChodníci budou NAHRANÍ!!!
 
Tedy, budou součástí projektu Filharmonie Hradec Králové a do útulné kavárny Bon Accord přivezou svoje příběhy (nejen) z nové desky Hodiny bijí půl.

Radmila Hrdinová pro server Novinky.cz mj. napsala toto:
„…Věnovat se po léta autorskému šansonu, jako to činí 6NaChodníku, vyžaduje tři kvality: dobrého textaře, stejně tak skladatele a zpěvačku, která umí vyprávět příběhy. To všechno Náchodníci mají, a navíc pět výborně sehraných muzikantů, kteří si s šansonem rozumějí.
Kapela má velkou oporu v básníkovi a basistovi Milanu Poutníkovi, autorovi většiny textů, psaných krásnou češtinou a neotřelými metaforami.
Autorem všech skladeb je Tomáš Peterka, klávesista a frontman kapely, který pro každý příběh dokáže najít správnou náladu, kterou pak jeho kolegové podpoří citlivou muzikalitou. Ať už to jsou mámivá klarinetová či saxofonová sóla Petra Záleského, jeho dueta se zpívajícími houslemi Tomáše Lhotského, vemlouvavá basa Milana Poutníka, anebo bicí udávající rytmus v rukou Ondřeje Tučka. A Tomáš Peterka za klávesami má vše dokonale v rukou i v srdci.

Zpěvačkou a moderátorkou kapely je Lucie Peterková, která svým příjemným altovým hlasem a hereckou duší posluchače zavádí do nejtajnějších zákoutí šansonových příběhů…“


Tak přijďte zkontrolovat, jestli je to všechno pravda!

Vstupné 270 Kč (platba na místě v hotovosti)

Rezervace míst: nahrani@fhk.cz 
Začátek:

13. 4. 2023 19:00

Konec:

13. 4. 2023 20:30

Poplatky a lístky

Zdarma

Místo konání akce

Adresa:

Eliščino nábřeží 777/5, 500 03 Hradec Králové

GPS:

50.213257, 15.8289909